תפריט

כרמל ספרים

שנה:

2022

סוג אתר:

Ecommerce, קטלוג

פלטפורמות:

Custom PHP, Custom JS, Elementor, Wordpress

ספרים רבותיי ספרים

יש לנו בסטודיו הרבה מאוד כבוד לספרים, סופרים, וכל מה שביניהם. לכן כשקיבלנו את הפרויקט של הקמת אתר eCommerce להוצאת הספרים כרמל ספרים מבית ידיעות אחרונות אשכרה התרגשנו, וניגשנו למלאכה בחרדת קודש. אין פיקסל אחד באתר שלא תוכנן מראש, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. לצד הנראות היה חשוב לנו מאוד להקפיד על אתר חכם, שמאפשר לגולש לצלול לתוך עולם הספר, ולנווט בקלות בין הקטגוריות השונות.

מהצד השני, בנינו מערכת אוטומטית מתוחכמת ומורכבת אשר מאפשרת  לבעלי האתר לנהל אותו בקלות וביעילות. בכל זאת אתר של מעל 2000 ספרים, וכאן יש משמעות כפולה ומכופלת למערכת ניהול יעילה שמאפשרת להוסיף מבצעים, ליצור קטגוריות וסדרות ספרים, ולנהל את התוכן השוטף בקלות וללא צורך במתכנתים.

הכל מתחיל בשיחת אפיון

כבר בפגישה הראשונה, כשהבנו את היקף הפרויקט, היה ברור שהאתר יקום וייפול על אפיון מדויק. לכן דאגנו לבחון את כל סוגי הגולשים שיגיעו לאתר, ולחבר את חוויית הגלישה שלהם לצרכים ולרצונות של הלקוח.  בנוסף, היה ללקוח ולנו חשוב מאוד להביא לידי ביטוי את הייחודיות של הוצאת הספרים. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה איפיינו בצורה ייעודית כל תבנית עמוד באתר, החל מעמוד הבית דרך עמוד המוצר ועד לעגלת הקניות ופיצ'רים יחודיים כמו סדרות ספרים והמלצות של לקוחות.

האתגר

הפתרון

האתגר

יצירת בידול בין קטגוריות הספרים השונות

הפתרון

בניית מפתח צבעים ואייקונים עבור כל קטגוריה, כאשר התהליך כולו מתבצע באופן אוטומטי בכל עמוד באתר בו מופיע ספר

האתגר

לאפשר לגולשים באתר לנווט בין הקטגוריות השונות בנוחות ובימהירות

הפתרון

בניית עמוד חנות עם סרגל חיפוש חכם, שמאפשר לגולש לסנן את התוצאות לפי הפרמטרים הרלוונטיים עבורו. התוצאות נטענות באותו עמוד, ללא צורך בטעינה של עמודים חדשים בכל בחירה.

האתגר

יצירת שפה גרפית ייחודית באתר

הפתרון

לקחנו את הלוגו של החברה וממנו בנינו מספר צורות גרפיות אשר מלוות את העיצוב של האתר ומוטמעות באלמנטים השונים - כפתורים, סרגלים וכו' התוצאה הסופית נותנת תחושה של אתר אשר מדבר בשפה ייחודית ואחידה.

כמה מילים על עיצוב

בכרמל, הפכנו את האתגר לפתרון, בנינו מפתח צבעים ומפתח אייקונים לכל הקטגוריות באתר, ודאגנו לבנות כל עמוד עם הצבעוניות והאייקונים שרלוונטיים לקטגוריה שלו, ככה נוצרה שפת ניווט אחידה ואינטואיטיבית באתר

Font Family: Assistant

#1c1c1a

#f58748

#f7f7f7

Main Colors

אב aA

STYLE GUIDE

ICON STYLE

Wireframe

Design

בואו ניפגש לכוס קפה

ולקינוח, המלצה

חייב לציין שממגוון בעלי המקצוע והשת"פים שאני עובד עימם לאורך השנים, עם סטודיו דשא, היה לי עונג צרוף. על אף העבודה הקשה והתהליך הארוך והמקיף, היה לי ליווי צמוד לאורך כל הדרך, ומענה מיידי לכל גחמה או בקשה.  בסופו של דבר קיבלנו אתר מדוגם, שמשמש לנו כלי עבודה ביום יום ומאפשר לנו להעביר ולהנגיש את המידע לקהל לקוחותינו.

לי באופן אישי חשוב שתמיד תהיה לי אוזן קשבת וזמינות גבוהה. סטודיו דשא בהחלט ענה לי על הצורך הזה.

ינון קחטן

עורך ראשי

רוצה שנדבר
על הפרויקט שלך?

מלא/י את הטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם.

אפשר ליצור איתנו קשר גם בדרכים הבאות:

אפשר ליצור איתנו קשר גם בדרכים הבאות:

Case studies נוספים

דילוג לתוכן