תפריט

עמותת צעדים קטנים

שנה:

2022

סוג אתר:

רב לשוני, תדמית, תוכן

פלטפורמות:

Custom PHP, Custom JS, Elementor, Wordpress

איך הופכים עמותה למעצמה?

לעמותת צעדים קטנים, הפועלת לשיפור אורח חייהם של מתמודדים עם מחלות ניוון שרירים, היה חלום – אתר המציע פלטפורמה רב ערוצית אשר מכילה סוגי מידע שונים ומגוונים לכלל הגורמים הרלוונטיים. כמובן שאתרים כאלו נוטים להיות מסורבלים, קשים להבנה ולניווט ולא ידידותיים, אבל אנחנו בסטודיו אוהבים אתגר טוב, וישר התגייסנו למשימה. התוצאה? לא פחות ממושלמת! אתר ידידותי למשתמש, נעים לגלישה וקל להבנה ולניווט. אבל שלא תטעו, מאחורי מכסה המנוע של האתר הנעים והיפה מסתתרת מפלצת תוכן, עם קטגוריות מותאמות, טעינת מידע דינאמית, ספריית תוכן אינטראקטיבית, לוח אירועים, עמוד מחקר ייחודי ועוד הרבה מאוד פיצ'רים מותאמים אישית.

מה שהופך את כל זה למרשים עוד יותר זאת העובדה שכל התוכן מנוהל ע"י חברי העמותה באופן עצמאי, וזאת תודות למערכת וורדפרס בהתאמה אישית אשר מאפשרת להם לעדכן ולתחזק את האתר באופן שוטף בצורה פשוטה, יעילה וידידותית. רוצים לדעת איך עשינו את זה?

הכל מתחיל בשיחת אפיון

בפגישת האפיון ישבנו יחד עם חברי העמותה, למדנו מהם על אופי העבודה שלהם. למדנו להכיר ולאפיין את קהלי היעד השונים באתר – משפחות, צוותי הוראה, חוקרים, מטפלים ועוד. בדקנו איזה מידע הם מחפשים, איך אנחנו יכולים להקל עליהם באמצעות האתר, ולאן כדאי לכוון אותם. חשבנו על כלים לפיתוח שיעזרו להנגשת התוכן באתר לקהלי היעד (כמו ספריית תוכן דינאמית, עמוד מחקר אינטראקטיבי ועוד) והנחנו את אבני היסוד שעליהן יישען עיצוב האתר.

האתגר

הפתרון

האתגר

להנגיש את המידע הרלוונטי לכל קהל יעד בצורה מהירה וקלה

הפתרון

חלוקת קהלי היעד לקבוצות שונות והגדרת התכנים הרלוונטיים עבור כל קהל יעד, עיצוב אזורים ייעודיים באתר עבור כל קהל

האתגר

לשמור על מראה אחיד ועקבי לאורך כל האתר

הפתרון

פיתוח תבניות "וויירפריים" אחידות לשימוש באתר, ועיצוב שפה גרפית אחידה של כותרות, אייקונים וכפתורים

האתגר

לייצר הנעה לפעולה וחוויית גלישה עשירה ומעניינת

הפתרון

עיצוב ובניה של תפריט "מגה מניו" עשיר ואינטראקטיבי, טפסים חכמים, אינטראקציות במעבר עכבר ואייקונים מונפשים

כמה מילים על עיצוב

בשלב העיצוב הקפדנו על בניית וויירפריים אחיד, ומבנה אתר פשוט וקל לניווט והתמצאות. לתוכם יצקנו שפה עיצובית נקיה וברורה, עם צבעוניות נעימה המתבססת על סקאלה מצומצמת אך נעימה לעין, אשר משמשת גם ככלי אשר עוזר להבין בקלות את מבנה האתר – כפתורים חשובים בצבע כתום מלא, כפתורים משניים לבנים עם קו מתאר כחול, וכו'.

התוצאה היא אתר נעים לעין, אשר למרות היותו אתר מורכב ועשיר בתוכן שומר על שפה גרפית מינימליסטית, נקיה ואחידה, שעוזרת לגולש להתמצא באתר ומייצרת הנעה לפעולה על ידי הצגה ברורה של מסרים חשובים עם כפתורים בולטים.

Font Family: Assistant

#f9b833

#1b4ea1

#001940

Main Colors

אב aA

STYLE GUIDE

ICON STYLE

Wireframe

Design

בואו ניפגש לכוס קפה

ולקינוח, המלצה

תהליך העבודה היה מקיף ומקצועי. ההקפדה על אפיון ו UX איכותיים הבטיחה אתר אינטואיטיבי ויעיל. אנחנו מקבלים הרבה מחמאות על האתר שמשמש אותנו בעבודה היומיומית שלנו.

טלי

מנכ״לית העמותה

רוצה שנדבר
על הפרויקט שלך?

מלא/י את הטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם.

אפשר ליצור איתנו קשר גם בדרכים הבאות:

אפשר ליצור איתנו קשר גם בדרכים הבאות:

Case studies נוספים

דילוג לתוכן